Відпочинок з дітьми в одеській області

Відпочинок з дітьми в одеській області.

Для сімейного відпочинку з двома дітьми в одеській області міні-готель "Вулик" на березі чорного моря пропонує свій комфортабельний номер "Гніздо". За аналогією з назвою самого готелю, назва даного апартаменту також асоційовано з родиною і дитятами-пташенятами, що відпочивають у своєму гніздечку і набираються силах перед першим своїм вильотом із прекрасного будинку.

Двохкімнатний чотиримісний кондиційований світлий апартамент готелю під Одесою, розрахований на відпочинок родини з двома дітьми. У спальній кімнаті для відпочинку батьків установлене шикарне м'яке двоспальне ліжко з прикроватними тумбочками. Також у кімнаті знаходиться комод і шафа для одягу, великий телевізор з супутниковим TV та холодильник для збереження фруктів, що виростають на півдні Одеської області України, напоїв і продуктів відпочиваючого сімейства.

Сімейний номер розташований на другому поверсі мини готелю біля моря і зі спальної кімнати батьків мається вихід на великий балкон із установленої на ньому зручними меблями для літнього вечірнього відпочинку всієї родини. Виглянувши з вікон кімнати або вийшовши на балкон, можна побачити прекрасний пейзаж берега пляжу чорного моря курорту Вапнярка Одеської області.

В другій кімнаті, де будуть відпочивати діти, для сну і відпочинку дітей, встановлено велике і м’яке диван-ліжко.

У кімнаті особистої гігієни відпочиваюча родина знайде вмивальник і унітаз, а також чудова душова кабіна з різними функціями гідромасажу.

Для зручності відпочиваючої родини, безпосередньо біля входу в номер, знаходиться міні-кухня, у якій, турботна мама та дружина, знайде весь необхідний посуд для готування їжі і годівлі чоловіка і своїх малят.

Ціна проживання в номері "Гніздо" для родини з чотирьох чоловік, адміністраторами міні-готелю біля Одеси, на літній відпочинок 2010 року встановлена в розмірі 100 у.е. за добу.

Міні-готель "Вулик" бажає вам провести свій комфортний незабутній сімейний відпочинок з дітьми в одеській області на березі самого прекрасного у світі чорного моря у своєму сімейному апартаменті.

База відпочинку