Відпочинок з дитиною в одеській області

Відпочинок з дитиною в одеській області.

Міні-готель "Вулик" на узбережжі чорного моря одеської області, для сімейного відпочинку з дитиною, пропонує свій однокімнатний кондиційований тримісний номер за назвою "Бамбук". Хоча ця рослина і не виростає в районі Одеси, але адміністратори готелю вирішили, щоб родини, з дитиною що вирішили приїхати на відпочинок біля чорного моря, при проживанні в цьому номері, не відчували свого перебування в одеській області України, а почували себе як у бамбуковому гаю.

Стіни номера, салатного тону, потопають у довгому ніжному тонкому листі цієї заморської рослини, а контрастна, у тон бамбукового стебла, меблі є підставою заростей древньої рослини з південних широт. У номері відпочиваючі зможуть знайти шикарне двоспальне ліжко з прикроватними тумбочками, шафа і комод, а також для комфортного відпочинку дитини - розкладне крісло-ліжко.

Зняти цей світлий апартамент може родина не тільки з однією дитиною, але і з двома дітьми, попередньо погодившись з менеджерами готелю про установку додаткового спального розкладного крісла для другої дитини.

Номер також обладнаний супутниковим телебаченням, холодильником для збереження продуктів відпочиваючої родини, напоїв і південних фруктів, а для любителів посидіти ввечері в Інтернету - номер знаходиться в постійно працюючій WF-зоні.

У кімнаті особистої гігієни встановлені обов'язкові умивальник і унітаз, а також душова кабінка, з "колючими струменями", улюбленими всіма дітьми.

Вартість проживання родини з дитиною за добу в номері готелю біля моря під Одесою, адміністрація міні-готелю на 2010 рік установила в розмірі 70 у.е.

Міні-готель "Вулик", що знаходиться в 5-7 хвилинах ходьби до чорноморського пляжу, завжди чекає до себе в гості родини, що бажають провести на півдні України свій сімейний відпочинок з дитиною в одеській області на узбережжі чорного моря.

База відпочинку