Відпочинок з дитиною на чорному морі

Відпочинок з дитиною на чорному морі. Готель Вулик.

Багато батьків приїжджають відпочивати на узбережжя чорного моря, щоб одночасно провести свій відпочинок і оздоровлення своєї дитини в морській воді.

Готель в Одеській області "Вулик" для родини з дитиною пропонує свій недорогий тримісний однокімнатний кондиційований номер "Морська хвиля". Світлі та ніжні шпалери під колір хвилі чорного моря, на світанку дня, створять затишне перебування в номері відпочиваючих і їх маляті. Меблі в апартаменті, навпаки темного дерева і виконана в стародавньому стилі з фігурним замковим різьбленням, чим створюється враження спальні монарха.

У номері ви зможете знайти важке двоспальне ліжко, і, такий же могутній стародавній комод з піднятим над ним королівським дзеркалом, прикроватні тумбочки і розкладне крісло-ліжко для відпочинку дитини.

Часто, у готель відпочити на чорному морі, приїжджають родини з двома дітьми, і при такій ситуації, для другої дитини, за домовленістю з менеджером готелю, можлива додаткова установка другого розкладного крісла.

Номер "Морська хвиля" розташовується на другому поверсі готелю у чорного моря, і крім основного виходу має і додатковий, ведучий через сходи з балкона на прекрасну дитячу ігрову площадку у дворі міні-готелю.

Вартість проживання в номері "Морська хвиля" невисока - 80 у.е. за добу проживання родини з трьох чоловік.

Готель під Одесою "Вулик" завжди радий своїм новим гостям, що вирішили провести свій відпочинок з дитиною на чорному морі в одеській області в 2010 році.

База відпочинку