Відпочинок у одеської області

Відпочинок в Одеській області.

Наближається літо, а разом і з ним приходить пора літніх відпусток у дорослого населення нашої планети. Багато з них вибирають собі дорогі морські круїзи або відвідують "заморські" країни або чужі острови, але, є деякі, котрі приїжджають на недорогий відпочинок в Україні, а саме в Одеську область, щоб недорого погрітися і позагоряти на ласкавому гарячому піску і накупатися в нашому теплому чорному морі.

В Одеській області є багато різних місць, де можна прекрасно відпочити, оздоровити своє тіло морською водою, а також одержати необхідну дозу ультрафіолету від жаркого Українського сонця. Іноді буває, що приїхавши в гості на українську землю світлокожа росіянка, витратив усього декілька днів свого літнього відпочинку на пляжі чорного моря під Одесою, перетворюється в красуню-мулатку з бронзовою засмагою, на заздрість своїм подругам, що такої засмаги домагаються, побувавши у всіх СПА-салонах рідного міста.

Сіло Вапнярка, не займає поки ведучих місць в області сильно розвитих курортних зон, як України, так і одеської області, але перші передумови, у місцевих жителів, зробити селище невеликою зоною відпочинку для жителів СНД уже мається.

Кілька років назад, приїжджаючим на відпочинок туристам, здавали житло в приватному секторі, тільки бабусі, поселяючи курортників у кімнатах своїх будинків. Але останнім часом почалося будівництво нових, а також відновлення старих закинутих, ще з пострадянського часу, бази відпочинку, розташованих уздовж чорноморського узбережжя Одеської області.

Одна з таких діючих баз - база відпочинку "Оазис", що у своїх будиночках, уже не перший літній сезон приймає відпочиваючі родини з дітлахами з Молдови, Бєларусі та Росії. Також, уже кілька років, для прийому гостей, відкритий приватний невеликий міні-готель "Вулик", що має тільки п'ять своїх прекрасних, кондиціюванних номерів. Головне кредо готелю - це сімейний відпочинок в одеській області, а також з дітьми. Адміністрація та  готель, для вечірнього відпочинку своїх маленьких відвідувачів, побудувала в дворі чудову ігрову дитячу площадку, де всі літні вечори звучить азартний дитячий сміх.

Поруч з "Вуликом", побудувався чудесний триповерховий гостинно-ресторанний комплекс "Шик і Дим", з прекрасним видом з вікон і балконів номерів на узбережжя чорного моря. Перший поверх готелю під Одесою займає чудовий ресторан з баром, де вдень недорого можна добре пообідати, а перед ніччю, відпочити від денної суєти, під тиху музику за столиком, на якому романтично горять запалені свічі.

Селище Вапнярка на Україні чекає своїх нових гостей і старих друзів для проведення незабутнього літнього відпочинку в одеській області на березі самого прекрасного чорного моря.

База відпочинку