Недорогий відпочинок на чорному морі

Недорогий відпочинок на чорному морі. Міні-готель Вулик.

Готель "Вулик", курорту Вапнярка в Одеській області, має славу, як місце, де можна провести свій недорогий відпочинок на чорному морі в комфортабельних номерах. Один з його номерів однокімнатний, на двох чоловік "Орхідея" призначений для проживання в ньому відпочиваючої сімейної пари, але за домовленістю з менеджером готелю, у ньому можна додатково установити одне місце для відпочинку дитини, що приїхали з батьками.

Прекрасний недорогий номер, з ніжно коричневим розцвіченням стін і дизайнерським підбором зручної для комфортного відпочинку меблів: крісло, диван, шафа та комод. Як і всі апартаменти міні-готелю на чорному морі, "Орхідея" підключена до робочої WF-зони діючої на території всього готелю. Також у номері до послуг відпочиваючих знаходиться телевізор із супутниковим телебаченням і міні-холодильник для збереження літніх фруктів, напоїв і продуктів.

У кімнаті особистої гігієни встановлені унітаз, а також ванна з душовою кабінкою. Готель під Одесою має автономну систему водопостачання і тому відпочиваючі курортники не мають проблеми з гарячою і холодною водою під час свого перебування на відпочинку в літню пору.

Ціна проживання в номері готелю у моря є недороге - 50 у.е. за добу перебування в ньому сімейної пари курортників.

Міні-готель "Вулик" під Одесою, чекає Вас до себе в гості, для того, щоб змогли провести свій літній недорогий сімейний відпочинок на чорному морі в 2010 році.

База відпочинку