Міні-готель в Одеській області

Міні-готель в Одеській області.

Туристи, що приїжджають на відпочинок в Одесу або одеську область, зупиняються перед вибором, де все цей час проживати? Як звичайно, на всіх курортах України існує кілька варіантів по зніманню житла відпочиваючими з інших міст і сел.

Перший і саме недорогий - це зупинитися в бабусь у приватному секторі поблизу від моря, де можна зняти кімнату без зручностей у її будинку або знайти квартиру в центрі міста. Другий, ненабагато дорожчий, це оселитися в пансіонаті або на базі відпочинку. І третій - це вибрати собі дорогий номер у міському готелі, або підійти альтернативно до цього, і зняти недорогий апартамент у приватному міні готелі під Одесою.

В останні час, усі прибережні обласні селища, на схід і захід від Одеси, переживають черговий бум будівництва - зведення приватних невеликих міні-готелів для відпочиваючих у моря. Кожен власник майбутнього готелю намагається, щоб його заклад був більш привабливим, чим сусідній готель його конкурента. І тому, з кожним роком, прибережні села Одеської області стають все красивіше і красивіше.

Відповідно через конкуренцію, поліпшується якість і рівень обслуговування відпочиваючих курортників. Менеджери готелів прислухаються до думок їхніх відвідувачів, і в зимовий період у готелях роблять перепланування номерів і апартаментів. Ну а по комфортності проживання в номері, будь-який приватний міні-готель в Одеській області не уступить трьох- або чотирьох-зірковому готелеві з його апартаментами в межах міста. Та й ціни проживання в готелі Одеси, буде набагато дорожче, ніж у пригороді.

Вапнярку, також не минув цей бум зведення житла для відпочиваючих і вже практично на березі чорного моря виросли два невеликих готелі.

От уже кілька літніх сезонів на цьому курорті в Одеській області приймає відпочиваючих під свій дах, приватний міні-готель "Вулик". Адміністратори не так просто його назвали, а тому що це райський куточок для родини з дітьми. Розташувався цей готель для сімейного відпочинку в 5-7 хвилинах неспішної ходьби до пляжної зони курорту. І саме це невелике видалення від берега відіграє величезну роль, для постояльців, котрі вирішили зняти номер у цьому готелі, а особливо з маленькими дітьми. Адже на пляж, вони самі біжать перед батьками, а от назад, утомившись, повертатися в готель своїми маленькими ніжками не дуже хочуть.

Поруч, по сусідству, уже також пару років, працює і гостино-ресторанний комплекс "Шик і Дим". Назва готелю теж символічна - прекрасні апартаменти для проживання і постійний запах шашлику, що жаряться на мангалі, у літньому ресторан-барі біля готелю. У цьому комплексі для свого літнього і міжсезонного відпочинку зупиняються в основному сімейні пари, тому що переважна більшість номерів тут двомісні. Родина з дитиною також може зняти номер у готелі, тому що є і тримісні апартаменти, та й у двомісний номер, можливо установити додаткове ліжко для вашій дитини або гостя.

Відпочинок 2010 року, уже не за горами, і тому, готельний комплекс "Шик і Дим" та приватний мини готель в Одеській області "Вулик", що знаходяться на курорті Вапнярка, знову відкрили свої двері для прийому нових гостей, що вирішили відпочити цього року під Одесою, а також, щоб зустріти своїх старих знайомих, котрі вже побували в цих местах и знову приїджають сюди в свою літню відпустку.

База відпочинку