Міні-готель на Чорному морі

Міні-готель на Чорному морі.

У період наближення літнього сезону відпусток, багато хто починає задумуватися про те, де відпочити на чорному морі: вибрати дорогий готель у центрі міста, або провести свій відпочинок у пригороді курорту в недорогому отеленні на узбережжя.

Приватний мини готель "Вулик", розташований на курорті Вапнярка під Одесою, пропонує свої послуги по розміщенню відпочиваючих у своїх чотирьох комфортабельних недорогих номерах. Всі апартаменти готелю мають підвищений рівень комфортності, який не уступає одеським готелям: спальні кімнати в номерах обладнані кондиціонерами, супутниковим телебаченням, кімнатою особистої гігієни, а для тих, хто не перестає працювати і під час своєї відпустки - усі номери знаходяться в працюючій WF-зоні. У номерах установлені холодильник і всього необхідна для комфортного відпочинку гостей зручні меблі: двоспальне ліжко, диван, крісло, прикроватна тумбочка і шафа.

Апартаменти міні-готелю в чорного моря відрізняються лише підібраною колірною гамою номерів і кількістю проживаючих у ньому відпочиваючих:

  • у розцвіченні двомісного, однокімнатного номера "Орхідея", як меблів, так і шпалери переважає ніжно-коричневий колір;
  • один з однокімнатних тримісних номерів готелю виконаний у кольорі морської хвилі чорного моря в літній ранній ранок, відкіля і відбулася його назва - "Морська хвиля";
  • другий однокімнатний тримісний номер, під заморською назвою "Бамбук", має ніжний ясно-зелений відтінок стін номера, з меблями під колір стовбура цієї рослини;
  • у чотиримісному двокімнатному апартаменті "Гніздо" міні-готелю переважають світлі тони шпалери і меблів. Даний апартамент готелю розташований на другому поверсі і має свій балкон, з якого відкривається прекрасний вид на пляж селища Вапнярка з безкрайніми просторами Чорного моря.

Крім визначеної кількості проживаючих курортників у номері, за домовленістю з адміністрацією міні-готелю можлива установка додаткового місця для відпочинку дитини відпочиваючих.

На другому поверсі міні-готелю в моря, для бажаючих самостійно приготувати собі сніданок або вечеря, розташовані дві невеликих кухні з необхідним набором приладів для прийому їжи.

Двері міні-готелю на чорному морі завжди відкриті для бажаючих провести свій неповторний відпочинок в Одеській області в 2010 році.

База відпочинку