Готель в одеській області

Готель в Одеській області ШИК і ДИМ.

Послуги для комфортного проживання на курорті Вапнярка, курортникам, що приїхали відпочити на чорному морі, пропонує і приватний готель в Одеській області України "ШИК і ДИМ".

Чотириповерховий готель у моря розташувався, практично на самому його березі - у 5 хвилинах неспішної ходьби до території пляжу, і був збудовано таким чином, що з кожного вікна або балкона із їго 12 номерів на трьох житлових поверхах, відкривається чудовий вид на Аджаликський лиман або на піщаний пляж курортного селища.

Усі затишні і світлі, різноманітні по класі, кондиційовані номери й апартаменти курортного готелю мають прекрасні, сучасні зручні м'які меблі для комфортного і приємного відпочинку проживаючих відпочиваючих на чорноморському узбережжі України, а також холодильник і телевізор, підключений до супутникового телебачення. Світла і блискуча хромованою сантехнікою, кімната особистої гігієни із шикарною ванною, доповнить комфортності кожному номерові готелю, створивши додаткову зручність при перебуванні в готельних апартаментах курортникам, що приїхали на відпочинок в Одеської області.

На першому поверсі готелю у моря, знаходиться просторий ресторан з банкетним залом на 50 посадкових місць. Недорога європейська кухня, ввічливість обслуговуючого персоналу, дозволяє, як відпочиваючим в самому готелі, так і будь-якому відвідувачеві курорту Вапнярка, відвідати цей заклад, для того, щоб добре і смачно пообідати, а у вечірній час, у прохолодному залі, дивлячись на хвилі чорного моря, повечеряти з келихом чарівного вина при запалених свічах, під легку і приємну музику. З приходом теплих сонячних днів приморський готель відкриває і свою літню криту площадку, у якій також можна щільно закусити, випити келих холодного пінливого пива зі свіжим смачним та ароматним шашликом.

Апартаменти і номери готелю в одеській області на березі чорного моря вже готові до прийому перших відвідувачів нового сезону казкового і неповторного літнього відпочинку - 2010.