Готель на чорному морі ШИК і ДИМ

Готель на чорному морі ШИК і ДИМ.

Чотириповерховий приватний готель на чорному морі ШИК і ДИМ курорту Вапнярка під Одесою, для проживання приїжджаючих на відпочинок в Одеській області пропонує свої 12 затишних комфортабельних номерів різного класу:

 

Номер Характеристика Кількість
Стандарт Двомісний з двоспальним ліжком 8
Твін-стандарт Двомісний із двома окремими ліжками 2
Люкс Двомісний з підвищеною площею спальні 1
Люкс Тримісний з підвищеною площею спальні 1

 

Номера "Стандарт" і "Твін-стандарт" розташовані на другому і третьому поверсі готелю біля моря з видом із вікон на Аджалыкский лиман і пляж чорного моря курортного селища. Дані номери мають загальний балкон, що простягнувся по поверсі зі східної і південної сторони готельного комплексу, на якому встановлена зручні плетені меблі для вечірнього літнього відпочинку на відкритому повітрі.

Обоє номера класу "Люкс" розташовуються на четвертому поверсі прибережного готелю, і, на відміну від недорогих номерів, мають свої власні балкони, з яких відкривається панорама прибережної зони курорту.

У всіх апартаментах курортного готелю встановлені персональні напільні повітряні кондиціонери, холодильники і телевізори із супутниковим TV, а також уся необхідна для комфортного і гідного відпочинку, якісна нова світла меблі.

У якості додаткової послуги готелю, для проживаючих мається можливість, за додаткову плату, установити додаткове спальне місце для приехали до курорттникам гостюючи або дитяче місце для відпочинку дитини відпочиваючих.

Приватний готель на чорному морі ШИК і ДИМ чекає відвідувачів курорту Вапнярка в одеській області на незабутній комфортний південний відпочинок літнього сезону 2010 в Україні.