Дітячий відпочинок на чорному морі

Дитячий відпочинок на чорному морі.

У плані дитячого відпочинку на Чорному морі курорт Вапнярка, поки, займає не найвищі місця в Україні. Однак, в останні роки, уже багато родин з дітьми зупиняють свій вибір по місцю літнього відпочинку, саме цю місцевість.

Батьків, залучає ці місця, в основному відносна недорога вартість проживання, як у приватному секторі, так і в готелях. Ну, а щоб оздоровити свою дитину та з ним відпочити на Чорному морі, цей район за якісними показниками, таким як сонце, повітря і морські ванни, не уступає знаменитим дитячим курортам відпочинку в Україні та Одеській області.

Усі папи і мами завжди хочуть, щоб їхня діти повернулася у своє місто, на заздрість одноліткам, засмаглими та окріплими. І тому, вони цілі дні, зі своїми дітьми, проводять на морському пляжі, приймаючи сонячні ванни і загоряючи до чорності дитячих тіл. Приїхавши на відпочинок у наше невелике курортне селище, батьки знають, що в літню пору, їх дітям, сонячних променів на пляжі буде предосить. Хоча влітку в Одесі погода і буває мінливої, але чорноморські бризи швидко налагоджують погоду на південному узбережжі України.

Ці ж теплі морські легкі вітри, що дують з неосяжних просторів Чорного моря, очищають не тільки небо від хмар, але і саме повітря у всій прибережній зоні Одеської області. На чистоту повітря курорту впливає і невелике видалення Вапнярки від Одеських, а також обласних підприємств, промислових зон і морського порту.

Ці якісні показники відіграють велику роль для мам і тат, а от головне, що потрібно для наших дітей, це сама процедура купання в ласкавих хвилях чорного моря. Пляж у районі села не являє собою великої небезпеки для дітей - піщане дно прибережної зони плавно опускається в морську безодню. Але, дорослим завжди необхідно стежити за дитячими іграми на воді, щоб не затьмарити свій і дитячий відпочинок на чорному морі неприємними ситуаціями.

Курорт Вапнярка запрошує родини зі своїми дитками для відпочинку на самому "чорному морі" у світі. Приємного усім літнього відпочинку й оздоровлення в 2010 році!

База відпочинку