Дитячий відпочинок в Одеській області

Дитячий відпочинок в Одеській області.

Дитячий відпочинок на курорті Вапнярка в Одеській області в останні кілька років набирає усе великих значень. Невисокі ціни на проживання в пригороді Одеси, дають можливість помітно понизити цю статтю витрат при плануванні відпочинку, родини, які маються дітей. Також, велику роль на збільшення відвідуваності такими родинами прибережних селищ, є і те, що до пляжу, з дитиною можна дійти за кілька хвилин, а не утрачати свої та дитячі дорогоцінні хвилини, на час проїзду в переповненому і задушливому міському трамваї.

Помітивши закономірність відвідування приморського селища Вапнярка, родини, що вирішили сполучити свій і дитячий відпочинок під Одесою, власники міні-готелю в моря з приємною назвою "Вулик" створили дійсний райський куточок для своїх маленьких відвідувачів їхнього закладу. У зручних комфортабельних кондиційованих чотирьох номерах цього приватного готелю було продумано всі, щоб відпочиваючі в них батьки не знали турбот зі своїми дитинками.

Але, а з особливою радістю можна розповісти про самий двір готелю - це найкраща площадка для дитячого відпочинку, серед закладів подібного плану у всій Одеській області. Хоч сама площадка, як і двір готелю, мають невеликі розміри, але власники готелю змогли на ній умістити, усе, що потрібно малятам, для відпочинку у вечірній час, після відвідування моря і пляжу.

Маленькі відпочиваючі, у дворі готеля, зможуть побачити невеликих казкових героїв, що дружно розташувалися навколо невеликого міні-ставка, у якому плаває жива риба. Син з татусем можуть, під захід південного сонця, зіграти в міні-футбол на невеликій галявині або покататися на гойдалках, поки мама зі своєю сусідкою, в симпатичній альтанці зможуть мило поговорити про плани на завтрашній день, при цьому любуючись, як син забиває папі гол. Приїхавши на відпочинок під Одесою брат із сестрою, зможуть зіграти в настільний теніс. А скільки можна почути веселощів і дитячого сміху, від того, як уся родина, на звання "Хто кращий" грає в баскетбол або дартс.

Багато відпочиваючіх, роз'їжджаючи по своїм будинках, після закінчення свого відпочинку, розстаються з цим міні-готелем з дитячими сльозами на очах - так їм тут усі сподобалося, що не хочуть їхати. І тому багато родин через рік, зі своїми синами і дочками, повертаються знову в цей милий готель на березі чорного моря в селищі Вапнярка, щоб у черговий раз відпочити самим і надати своїм дітям дійсний казковий дитячий відпочинок в Одеській області.

 

База відпочинку