База відпочинку на чорному морі

База відпочинку на чорному морі Оазіс.

На невисокому пагорбу чорноморського берега Одеського курорту Вапнярка, у 5-7 хвилинах ходьби до пляжу Чорного моря, розташувалася база відпочинку "Оазіс", основний напрямок якої, призначено для літнього відпочинку родин з дітьми. Адміністрація бази відпочинку на Чорному морі не даремно її так назвала, тому що це дійсно зелений оазіс, що знаходиться на південно-східному морському узбережжі Одеської області.

Окремо коштують будиночки бази відпочинку акуратно розташувалися уздовж тінистих алей, зі свої крони могутніх дерев, що розкинули, що створюють приємну прохолоду для відпочиваючих у жаркий літній сезон на півдні України.

Всі одноповерхові будиночки бази обладнані невеликою верандою, що дозволяє ввечері зібратися на ній відпочиваючій родині зі своїми дітьми за чашечкою кава й обговорити плани наступного дня . А двоповерховий будиночок бази відпочинку на чорноморському узбережжі, додатково має і балкончик, на якому відпочиваюча молода сімейна пара, зручно розташувавшись в шезлонгах, може ввечері приємно насолодитися легким і прохолодним подувом чорноморського бризу і мерехтінням зірок південного неба.

Щоб відпочинок на чорному морі вам запам'ятався, не тільки загорянням на прибережному морському піску, адміністрація бази відпочинку, постаралася зробити для відпочиваючих курортників і комфортні умови проживання в них. Вас чекають кондиційовані номера, необхідні зручні сучасні меблі, холодильник та кабельне телебачення. Докладніше про проживання в різних по комфортності варіантах номерів для відпочиваючих ви зможете подивитися на офіційному сайті: "База відпочинку Оазіс".

База відпочинку на чорному морі запрошує всіх бажаючих на відпочінок у 2010 році  в свій невеликий затишний куточок курортної зони Одеси, як на недорогий, так і на ВІП літній пляжний відпочинок жителів України, Росії, Молдови та Бєларусь.

 

База відпочинку