Відпочинок під Одесою

Відпочинок на чорному морі в Одеській області

Тихий шелест морських хвиль прибою, п'янкий подув теплого морського бризу, ласкавий гарячий пісок чорноморського пляжу і пекуча жара від південноукраїнського сонця Одеської області - от він дійсний райський відпочинок на Чорному морі в літній сезон.

Недалеко від гучного мегаполіса, за назвою місто Одеса знаходиться унікальне місце - курорт Вапнярка, що входить у курортну зону Одеської області України, де Ви зі своєю родиною, дітьми і дітлахами зможете по-справжньому відпочити, і притім недорого, набратися сил на черговий рік, позагоряти на березі чорноморського пляжу, накупатися в солоній теплій воді Чорного моря і пограти зі своїми дітьми на піску прибережної зони.

Невелике українське курортне селище Вапнярка, розташовано під Одесою, у 10 км. до сходу від обласного центра і простягнулось уздовж одного зі схилів Аджаликського лиману до самого узбережжя моря. Берега лиману і моря в районі селища розділени друг від друга невеликою піщаною смужкою пляжу, де і відпочивають приїжджаючі до нас у гості на відпочинок курортники.

Як місце, щоб відпочити на чорному морі в літній сезон, ця місцевість була обрана вже давно, ще в ті часи, коли різні організації і підприємства облюбовували цей район чорноморського узбережжя Одеської області для будівництва своїх баз відпочинку, у яких улітку відпочивали їхні працівники. Зв'язано це було з кількох причин: далекість, хоча і невелика, від міського шуму і сама головне, чистота води з екологічної точки зору, тому що Вапнярка знаходиться за рисою Одеської бухти, на якій розташований саме місто і Одеській порт.

Ще одна особливість прибережної зони цих місць полягає в тому, що пляж тут більш мелководнійший чим міські або інші пляжні зони курортів Одеської області, що дає додаткове переваги для сімейного відпочинку з дітьми на чорному морі.

Якщо вашій дитині хочеться небагато розваг, то, проїхавши від селища 7-10 хвилин уздовж узбережжя ви, зможете потрапити в один із сучасних центрів дитячого відпочинку на півдні України - аквапарк "Посейдон", у якому Ви зі своїми дітьми непогано проведете час і розвієтеся на різних водних атракціонах і всіляких гірках. Та й на самому пляжі Вапнярки вас з вітерцем, на великій швидкості прокотять по морській поверхні на "банані" за катером, що йде попереду. А проїхавши убік міста через 5-7 хвилин, Ви доберетеся до суперсучасного гипермаркета, з відкритим недавно розважальним комплексом "Рив'єра", де знову занятно буде відпочити всією родиною, погравши, к приміру, у боулинг.

Проживання на курорті кожна приїхавша на відпочинок в Україну родина зможе обрати сама. Багато жителів селища в розпал літнього пляжного сезону, із задоволенням здадуть Вам недорогу кімнату з необхідним для повноцінного відпочинку набором послуг, а для великої компанії можуть здати і весь будинок. У 5 хвилинах ходьби до узбережжя чорного моря, у тіні зелених дерев розташувалася база відпочинку "Оазис" для відпочинку з дітьми, з недорогими комфортабельними одне і двоповерховими будиночками. Напроти бази відпочинку знаходиться завжди відкритий для прийому відпочиваючих приватний мініготель "Вулик" з чудовою ігровою дитячою площадкою у дворі. Не пустують номера і поруч розташованого гостинно-ресторанного комплексу "Шик і Дим" у дворі, якого завжди пахне свежими та недорогими шашликами.

Курорт Вапнярка чекає Вас на літній відпочинок в Одеській області України на березі самого прекрасного Чорного моря.

автобусные туры по европе из москвы

База відпочинку

Лечение сердца в Турции - Кардиология. Группа Здравоохранения Турции.