Крим - відпочинок, зняти номери з вигодами

Мало хто знає, що в Криму крім моря є ще й гори з печерними містами і стежками древніх людей. У цій статті ми торкнемося найдавніші пам'ятки Криму і познайомимося з таким видом відпочинку, як гірський туризм. Отже, чим же нас може зацікавити Крим на цей раз?

У Криму досить багато печерних міст древніх людей. І вони можуть зацікавити істориків і багатьох туристів.

Найвідомішими печерними містами в Криму є:

  • 1. Чуфут-Кале
  • 2. Ескі-Кермен
  • 3. Мангуп-Кале
  • 4. Монастир Челтер-Мармара
  • 5. Місто Каламита
  • 6. Печерні міста Бакла
  • 7. Місто-замок Тепе-Кермен


Всі ці найдавніші пам'ятки будуть цікаві археологам і людям, які цікавляться історією древніх людей і міст.

Чому потрібно відвідати місця давнини?

По-перше, це цікаво, по-друге, пізнавально, а потім вже для кожного такі види екскурсій мають якесь своє окреме значення. У кого-то вони викликають тільки інтерес або цікавість, у кого-то бажання поповнити історичні знання, а кому-то важливо просто зробити вдале Селфі в популярному місці.

В будь-якому випадку, ви отримаєте задоволення від цікавого проведення часу і залишите спогади на все життя. А якщо сподобається такий вид екскурсій, можете повернутися ще раз і повторити пізнавальну прогулянку. Не забувайте, що пізнавати нове не обов'язково поодинці. Ви можете взяти з собою друзів або знайомих. Так вам буде цікавіше подвійно і веселіше.

Під час екскурсії зверніть увагу на важливі події і дати. Так ви будете найбільш обізнані про відвідуваному об'єкті культури. Адже важливо, щоб від екскурсійної поїздки залишилися враження і якісь знання. Так у вас буде, що розповісти друзям або відповісти людям, якщо вас запитають про поїздку.

В першу чергу, екскурсії по історичних місцях приваблюють своєю давністю. Людям цікаво наблизиться до історії, до місць давніх часів, познайомитися зі способом життя стародавніх людей, можливо навіть стати частиною древньої культури. Це завжди цікаво і захоплююче. Обов'язково потрібно приїхати і зняти номер в Криму для можливості відвідати і побачити все.

Цікаві події


Не забувайте і про події, що сталися в відвідуваному місці. Буде краще, якщо ви будете ознайомлені з інформацією, що стосується даної пам'ятки, а інакше, навіщо взагалі екскурсія? Щоб згадати приємні моменти з життя користуйтеся фотоапаратом або відеокамерою. Записуйте на відео всі знаменні моменти і сфотографуйте на фотокамеру хвилюючі миті вашого життя.

Як доїхати?

Так як всі печерні міста і замки знаходяться в гірській місцевості, краще добиратися до них на квадроциклах або позашляховиках, підійде машина з хорошою прохідністю. Напрямок проїзду можна подивитися в інтернеті, вам буде зручно відкрити карту і встановити маршрут від вашого будинку до місця призначення. Краще зробити всі ці маніпуляції заздалегідь, так ви зможете підготуватися до планованої поїздки і врахувати всі нюанси. Адреса або місце знаходження обраного об'єкта культури суто індивідуально.