Свято веселіше з Фотобудка. Хочете в цьому переконатися?

Якщо намічається ювілей, готується корпоратив, ви захочете залишити пам'ять про ці події. У нашому двадцять першому столітті час цінується на вагу золота. Тому часто ми хочемо отримати необхідне тут і негайно. Тоді вам точно треба брати Фотобудка в оренду мобільний і зручну міні-фотостудію.

Чому Фотобудка краще звичайного фотографа?

Фотобудка - це кабіна для отримання миттєвого знімка. З'явилися вони в двадцятих роках минулого століття в Америці і називалися фотоавтоматів. У нас вони використовувалися, в основному, для отримання фото для документів і звалися фотокабіни. Їх встановлювали в великих універсамах, станціях метро.

У наш час на святах і заходах найчастіше використовується декорація, так звана, прес-стіна, на тлі якої позують гості. І запрошується фотограф. Готові знімки можна побачити через кілька днів. І не завжди все кадри вам сподобаються.

Чим же гарні Фотобудка і чому замість фотографа все частіше замовляють саме їх?

  • Фотобудка оснащена цифровою дзеркальною фотокамерою, яка дозволяє отримати якісні знімки з високою роздільною здатністю;
  • фотографії виходять відразу, в будь-якій кількості;
  • можливо створити бренд і фон по тематиці вечора;
  • можливість передачі знімка на будь-який носій в електронному вигляді.

При замовленні Фотобудка заздалегідь обумовлюються реквізити відповідно зі святом. Тому фотографуватися можна в костюмі, з кумедними доповненнями, групами і індивідуально. Перед самим фотографуванням ви бачите себе на екрані монітора і маєте можливість вибрати будь-який вираз обличчя, позу. Одним словом, Фотобудка - це мобільна міні-фотостудія. А вже яке задоволення вона доставить вам і вашим гостям! Це незабутньо.

Яке весілля без фотографій?

Весілля - це особлива торжество, коли заздалегідь необхідно передбачити все до дрібниць. І природно, молоді хочуть увічнити щасливий день. Крім фотосесії, за традицією, створюються весільні альбоми. Для вирішення всіх цих питань зручно замовити на весілля Фотобудка яка буде і фотографом, і розвагою.

Поряд з нею покладіть альбом, в який гості відразу вставлять свій знімок з будь-яким побажанням. Цей експромт припаде до душі вашим гостям.

Оскільки на захід Фотобудка замовляється заздалегідь, не треба оплачувати кожен знімок. А це означає, що фотографій можна друкувати скільки душі завгодно.

Така міні-фотостудія - просто знахідка на сьогоднішній день.