Організація відпочинку через мережу туристичних агентств AVENTOUR

Туристична фірма займається інформаційними послугами і консультаціями при оформлення закордонних паспортів нового типу. Її представники враховують бажання клієнтів, допомагають отримати документи в потрібний час, зробити якісні фотографії, уникнути тривалого перебування в чергах.

Біометричні паспорти в Україні були впроваджені в зв'язку з можливим в майбутньому безвізовим режимом з державами Євросоюзу. Їх стали видавати на початку 2015 року.

Документ нового зразка виглядає приблизно так само, як і старого, тільки там є електронний чіп. У ньому містяться відомості про людину: паспортні дані, цифровий фотознімок особи, цифровий підпис, відбитки вказівного пальця. Заграннік є книжечку з 32 сторінок.

Оскільки в деякі країни можна їздити з не біометричними паспортами, здавати відбитки доводиться не всім. Щоб стати володарем документа нового покоління, житель України повинен пред'явити:

1. Внутрішній загальногромадянський паспорт.

2. ІПН.

Довідка з військкомату для отримання загранніка не потрібна.

Мережа туристичних агентств AVENTOUR полегшує людям роботу з оформлення біометричних паспортів і робить ваше життя краще!

Процес складається з наступних кроків:

1. Клієнт сам приходить в міграційну службу.

2. Отримує реквізити для оплати Держмита в ФНС.

3. Заповнює заявку на спеціальному бланку.

4. Фотографується на місці.

5. Проходить сканування біометричних даних.

6. Підписуються на планшеті.

Використовуючи такий паспорт, можна швидше проходити прикордонний контроль, оскільки внесення даних вручну вже не потрібно. Крім того, якщо власник втратить документ, він може не боятися його використання зловмисниками.

На жаль, поки чипованих документ не дає можливості без візи приїхати в держави ЄС. Незважаючи на те, що біометричні паспорти введені, вони не скрізь є обов'язковими. Особам з подвійним громадянством і жителям Криму документ сьогодні не видається. По ньому можна оформити шенген.

Тепер закордонні паспорти потрібні і дітям. Якщо раніше дані про неповнолітніх вносилися в собі посвідчення особи державного батьків, то тепер їм потрібна окрема документація. Дитячий паспорт має юридичну силу 4 роки. Для його придбання потрібні цивільні паспорти батьків та свідоцтво про народження малюка.

Видача закордонних паспортів в Україні можлива тільки для громадян цієї країни. Електронні документи вже використовуються в дуже багатьох розвинених державах.