Холодильник BOSCH KGV39VW31S у магазині emix.com.ua

Місяць тому назад у мене перестав працювати мій старенький холодильник NORD. Зайшовши в магазин "Комфи" та "Ельдорадо" і проконсультувавши з менеджерами торгових залів, я з ними вибрав собі модель свого майбутнього холодильника BOSCH KGV39VW31S та був готовий його вже придбати в кредит. Але вирішив подивитися його ціну в інтернет-магазинах.

Холодильник BOSCH KGV39VW31SПереглядаючи сайты магазинів, що торгують побутовою технікою, я ненавмисно потрапив на сайт https://http://sea-otdix.org.ua, у якому ціна на мій майбутній BOSCH KGV39VW31S була майже на 5% нижче, ніж на інших переглянутих мною сайтах. У нижній частині сторінці я помітив віконце з онлайн - консультантом цього магазина Вікторією.

В онлайн-переписке з нею я швидко з'ясував усі цікавлячі мене питання: і про наявність на складі, оплаті і доставці. До речі, доставка з магазина по моєму замовленню була б безкоштовною. Пропонувала вона мені і можливість оформлення холодильника в кредит. Порадивши з дружиною, ми швидко, "в один клік", оформили замовлення і через три дні нам доставили його з відділення пошти.

Холодильник BOSCH KGV39VW31S чудовий, дружині дуже подобатися через об'єм морозильної камери і зручного розташування поличок у камері для збереження продуктів. Ну а магазину Emіx.com.ua удачі і процвітання.