Як рекламувати вашу сторінку на Facebook

Якщо ви все-таки вирішили створити загальнодоступну сторінку, ви, напевно, зацікавлені в тому, як її розробити та підвищити рівень популярності. Ви можете дотримуватися будь-яких напрямків у цьому процесі, наприклад, діяти повністю самостійно або об'єднати свою роботу за допомогою професійних послуг. Однак, перш ніж почати створювати популярний образ вашої сторінки, ви повинні підготувати його до цього процесу. Зовсім не достатньо створити загальнодоступну сторінку та залучити в неї купу штучних абонентів, сподіваючись, що за ними слідують зацікавлені користувачі. Отже, давайте визначимо, як підготувати сторінку для просування, і чи можна пов'язати це з можливістю придбання Facebook:

  • Перш за все, дбайте про зовнішній вигляд сторінки. Для цього створіть оригінал, а головне - унікальну обкладинку для сторінки та виберіть відповідний аватар. Це може бути, наприклад, обкладинка та логотип вашої компанії.
  • Далі створіть цікаву адресу для своєї сторінки. Це необхідно для того, щоб загальнодоступне посилання виглядало чудово в той момент, коли ви розмістите його на інших ресурсах. Посилання в інших соціальних мережах: це важливий крок у розробці сторінки, тим самим ви його рекламуєте. Ви можете внести зміни до адреси в налаштуваннях розділу "Інформація про сторінку";
  • Далі, заповніть всю необхідну інформацію про вас чи вашу компанію та про діяльність, яку ви проводите в цій соціальній мережі. Щоб користувачі довіряли вам, вам потрібно сказати їм все про те, що ви пропонуєте
  • Не забудьте вести мікроблоги. А в той момент, коли ви вже збираєтеся активно збільшувати популярність сторінки, публікації повинні бути принаймні 20. Це може включати рекламні публікації, деякі цікаві нотатки, а також фото та відео матеріали.
  • Одночасно не забувайте планувати подальше розміщення матеріалів, щоб не припинити процес. Завжди шукайте нові матеріали для публікації та відстежуйте поточні новини, щоб зацікавити абонентів. Якщо ви не готові розглянути цей процес, то ви можете скористатись службами автоматичного повідомлення та додавати нові повідомлення. Вам потрібно буде лише відрегулювати час публікації та теми
  • Виправлення найновішого повідомлення на головній сторінці. Він може містити інформацію, яку ви хочете поділитися з користувачами в першу чергу;
  • Ну, нарешті, скористайтеся можливістю придбати Facebook. Наприклад, ви можете зробити це прямо зараз на soctarget.com. Додавши певну кількість позитивних відгуків про вашу сторінку, ви тим самим привертаєте увагу користувачів, які будуть зацікавлені побачити, що там відбувається.

Використовуючи всі поради, надані нами, ви можете легко підготувати свою сторінку до подальшої просування. У той же час у вас не буде проблем з першими зацікавленими відвідувачами, тому що ваша сторінка буде виглядати як нова тверда спільнота, яка вже відбулася.

Спробуйте упорядкувати подібні особи у невеликих порціях з перервами між придбанням кожної нової кількості ресурсу. Тому, можливо, ви розтягнете кілька процесів розробки, але це виявиться найбезпечнішим варіантом.

Спробуйте спланувати весь процес просування вашого облікового запису та спільноти. Ви повинні передбачити, коли потрібно призупинити деякий час або змінити тактику, використовуючи, наприклад, більше природних способів.

Приблизно такі дії повинні бути виконані для того, щоб зробити вашу сторінку максимально безпечною. Таким чином, ви можете придбати Facebook, любите, не побоюючись, що хтось підозрює вас у надто нечесній грі.