Новини України про відпочинок

Кирилловка - зірка серед азовських курортів

Ужу ні в кого немає сумнівів, що в цьому сезоні чорноморські курорти, що були колись беззастережними лідерами по кількості відпочиваючих, програли свою "битву" туристичним зонам, розташованим на узбережжя Азовського моря. Сухі цифри, приведені в різних статистичних звітах, як державних, так і часток організацій, підтверджують цей факт. Найбільшим попитом, серед усіх міст, розташованих на Північному Приазов'я, користалася Кирилловка, таку інформацію нам надали АНАЛИТИКИ головного сайту, що займається висвітленням туристичної галузі в регіоні.

Кирилловка - що потрібно знати про це селище.

Населений пункт Кирилловка знаходиться майже в тім самім місці, де Кримський півострів примикає до материка. Тому можна сказати, що місцевий клімат мало чим відрізняється від кримського, так само як і Азовське море, омиваючи півострів зі східної сторони. А от, якщо порівнювати Приазов'я і ЮБК, то відразу стають видні досить серйозні відмінності. На південних чорноморських курортах, що уже вважають субтропіками, дуже часто йдуть дощі і виникають проблеми з температурою води. У самій чи Ялті Гурзуфі може бути дуже сонячно і пекуче, а стовпчик термометра, опущеного у воду, не підніметься вище оцінки 13 градусів. Велика кількість дощів порозумівається саме субтропічною кліматичною зоною і наявністю Кримських гір. А холодну воду в море - дією досить сильних плинів, що виносять глибоководні шари в прибережну зону.

У селищі Кирилловка усі обстоїть інакше. Отут немає ні гір, ні кліматичних "сюрпризів", що відбуваються в самий розпал літнього туристичного сезону. Маленька глибина Азовського моря і відсутність постійних сильних плинів, дозволяють водам залишатися комфортними для купання в період із середини квітня до середини жовтня. Навіть пляж отут зовсім іншої - не кам'янистий, як на чорноморських берегах, а піщаний.

Ще великі розходження видні в туристичній інфраструктурі - отут майже немає старих санаторіїв і баз відпочинку, побудованих ще в часи правління одіозних генсеків. Усі готелі блискають новизною і комфортом, адже більшість з них були побудовані зовсім недавно. Зведенням займався переважно дрібний і середній бізнес. Тому ви не зустрінете в Кирилловке багатоповерхових комплексів - більшість готелів і пансіонатів розраховані на прийом п'ятдесятьох, максимум ста, відпочиваючих.

Кирилловка перетворюється у великий курорт.

Така стратегія підприємців незабаром принесла свої плоди - усе більше туристичних агентств у Росії й Україні стали розміщати пропозиції, що стосуються цього курорту, у верхню частину своїх прайслистів. Раніш ці місця займали чорноморські здравниці з голосними назвами, тепер там ви знайдете Кирилловку і Бердянськ, Арабатку і Приморск. Так, що там говорити, от, гляньте самі хоча б на цей готель, у селищі Кирилловка - база відпочинку Фрегат і ви усіх зрозумієте. Як говориться, краще один раз побачити, чим тисячу разів прочитати.

Але Кирилловка і не думає зупинятися на досягнутому, вона постійно розвивається. Біля сучасних готелів уже виріс найбільший в Україні аквапарк, а поруч з ним розташувався ще більш цікавий об'єкт. Це - кінний театр "Кирилівська Січ", уже тільки одне його назва обкутана інтригою. Адже далеко не в кожнім місті, навіть на знаменитих європейських курортах, можна зустріти місця, у яких даються представлення зі стрибками на конях, пальбою з пістолетів і небезпечних трюків, виконуваними професійними каскадерами.