Новини України про відпочинок

Новорічні екскурсії по Росії

Сьогодні в зв'язку з бурхливим розвитком турфирмы пропонують безліч різноманітних новорічних програм, як у Росії, так і за рубежем для людей з різним статком (тим, хто підбере для себе гарячі тури, вийде ще і заощадити на путівках). І хоча відпочинок на закордонних курортах вважається престижним і цілком доступним по грошам, у нашій країні гарних місць теж предосить. Розглянемо лише трохи із самих відвідуваних узимку міст

Завдяки відомому російському письменнику А. Островському Кострома стала батьківщиною Снігурки. Тут відповідно до легенди в його садибі на дні джерела усе ще б'ється серце крижаної красуні. В даний час у місті щороку відбудовують шикарний крижаний будинок з підсвічуванням. І якщо Великий Устюг - батьківщина Діда Мороза, орієнтований, насамперед , на відпочинок з дітьми, то в Костромі знайдуться розваги на будь-який смак і вік. Наприклад, катання на собачих запряжках, полювання на рисаках з борзими собаками, російська лазня, де парять і з пивом, і з м'ятою, і з медом. Сама цікава розвага на аматора - пробігти по морозі кілька метрів, а потім пірнути в казан з гарячою водою, що підігрівається на багатті. Вартість триденних турів для дорослих з харчуванням і проживанням починається від 15000 руб.

Судячи з нинішньої погоди, уже важко сказати, що російська зима - це мороз і сонце! Здається, що дійсної вона буває тільки в чи казках, наприклад, в Альпах. А от і немає! Якщо почати >пошук турів у Тверської області, то можна знайти дивне містечко, що навіває італійською екзотикою. А саме - "Сонячна ферма" у селі Мідне, керує якої італієць. Гостей тут розважають співаки із самої Італії, годують різними сортами сиру, приготовленими по італійських технологіях, лазаньей і багатьма іншими національними смакощями. Після дня, проведеного на фермі, для туристів організується екскурсія в Торжок, відомий промислом золотого шиття. Коштує подібний тур на два дні по Тверської області близько 6000 руб. (включені харчування, екскурсії, дорога з Москви).

И останній маршрут, що рекомендується зробити - Великий Ростов і Ярославль. Прогулянка по Ростовському кремлі, що прославився комедією "Іван Васильович змінює професію" залишить тільки самі веселі враження. Новорічна програма тут, як правило, буває дуже різноманітної, особливе увага приділяється іграм на свіжому повітрі. Триденні новорічні тури обійдуться дорослим у 20000 руб., а дітям у 6000-7000 руб. (включені дорога з Москви, екскурсії, триразове харчування і новорічний банкет).