Новини бізнесу в Україні та за рубежем

Як вибрати акумулятор для телефону Samsung

Привіт, дорогі читачі!

Зазвичай ми пишемо про акумулятор, використовуваних в автомобілях. Сьогодні торкнемося для різноманітності актуальну, але не має відношення до автотранспорту тему. Це стільникові телефони.

Будь-який мобільний телефон потрібен час від часу заряджати. Для цього йому, як і машині, служить акумулятор, що накопичує енергію на певний термін. Згодом ця деталь, як і всі інші, зношується, що заподіює власникові телефону незручності: мобільник недоречно вимикається, а якщо зарядний пристрій ні з собою, така ситуація має на увазі втрату зв'язку на довгий час (іноді до декількох годин - в залежності від того, де вас застало відключення телефону). Заряду вистачає на все менший термін. Якщо вчасно не змінити акумулятор, врешті-решт доведеться постійно тримати мобільний включеним в мережу - в загальному, він перестає бути мобільним.

Неприємна ситуація, так? І, напевно, багато кому знайома. На жаль, акумулятор можна полагодити, зменшення часу, на яке заряду вистачає - процес незворотний. Залишається тільки придбати новий, і тут вже інше питання: де взяти батарею за найкращою ціною? Де є запасні частини на всі моделі телефонів Samsung, LG, Nokia і інших поширених марок? Такі товари пропонують:

  • офлайнові магазини
  • інтернет-майданчики

Розглянемо обидва варіанти.

Звичайні магазини

Тут все просто: знаходите в своєму місті торгову точку, що спеціалізується на електроніці, і шукаєте акумулятор для телефону. Є мінус - буває, що доведеться обійти не один магазин, перш ніж виявите шукане. Це довгий і важкий процес, ви даремно втратите багато часу.

Інтернет

Ось це вже більш зручний варіант. У будь-якому випадку перегляд сайтів займе менше часу, ніж похід по "реальним" магазинам, а чи є товар в наявності, вам повідомлять прямо на сторінці - якщо його немає, навпаки його зображення буде стояти відповідна позначка. Кілька хвилин - і пошук буде завершений, найімовірніше, з позитивним результатом.

Переваги покупки акумулятора в інтернеті:

  • не треба проводити багато часу поза домом в пошуках необхідної речі
  • легше знайти відповідну марку і модель
  • як правило, ширше асортимент
  • у більшості магазинів є доставка до будинку
  • списки, згруповані за ознаками (найменуванню, ціною і т.д.)

Завдяки цим списками ви швидко знайдете потрібну деталь і отримаєте відомості про вартість батареї, її ємності і інших характеристиках. Такий пошук працює просто: наприклад, вам треба знайти акумулятор для Samsung Galaxy S5. Якщо ви ставите галочку навпроти бренду, вам будуть показані батареї на всі моделі телефонів Samsung , якщо навпроти іншого параметра - побачите на сторінці все, цим параметром відповідне.

Хочете недорогу батарею - вам покажуть запчастини вартістю в тих межах, які вкажете самі.

Де купити?

Хорошим прикладом онлайнового магазина є Stylus, посилання на який ми дали вище. Тут як раз є зручна форма пошуку за багатьма параметрами, включаючи ту ж ціну, марку, ємність батареї, типи корпусів і "сімок", навіть колір. Кожен розділ супроводжує докладна розповідь про представлені там телефонах.

До речі, продають тут не тільки стільникові. Крім них, є ноутбуки, планшети, навіть побутова техніка і все для дітей. Товари згруповані за категоріями, щоб було легше шукати. Загалом, ми підказали вам хороший сайт, де можна придбати, зокрема, акумулятор.