Новини бізнесу в Україні та за рубежем

Цікаві факти про столицю в екскурсіях по Києву.

Ви любите подорожувати? Якщо так - то ми пропонуємо одні з найцікавіших турів по Україні - екскурсії по Києву! Найцікавіші факти і дивовижні пам'ятки древньої історії - на маршрутах нашого агентства. На сторінці нашого сайту ви можете попередньо ознайомитися з пропонованими для вас турами по Києву. Ми пропонуємо екскурсії протягом одного дня або декількох. Подорож може проходити на авто або піші прогулянки.

Всього за кілька годин ви отримаєте масу позитивних емоцій. Для вас відкриється наша столиця з тих сторін, про які ви і не підозрювали. Храми, монастирі, замки, фортеці, музеї і парки вже чекають вас! Скільки ще всього цікавого та незвіданого вам належить дізнатися про наш Київ. Екскурсії здійснюються на різних іноземних мовах. Якщо ви замовите подорож на авто, вас провезуть на комфортабельних машинах або автобусах, з кондиціонером. Всі наші працівники - кваліфіковані фахівці, з багатим досвідом роботи в цій сфері.

Замовляючи тур, ви можете вибрати оглядові екскурсії по Києву плюс відвідування знаменитих пам'яток стародавньої культури. Вашій увазі запропоновано буде відвідати Києво - Печерську Лавру і Софійський собор, Монумент Батьківщина - Мати, Андріївська церква, Майдан Незалежності і Хрещатик.

Які чудові враження вас чекають! Ми проводимо екскурсії по Києву не тільки для дорослих, але і для дітей. Тури в Київ здійснюються дорослим і дитячим групам. Ви можете замовити одноденний економ тур. З вартістю програми вам доступно ознайомитися на нашому сайті. Вся інформація пропонується в зручній для вас формі. Важливо пам'ятати, що з кожним клієнтом ми працюємо індивідуально.

Тому, бажано, попередньо проконсультуватися з нашими професійними фахівцями і отримати всі необхідні рекомендації, щоб у вас залишилися тільки позитивні спогади про екскурсію по Києву. Обов'язково після прибуття в столицю, вас зустрінуть наші працівники і вже не покинуть протягом усього замовленої поїздки. Якщо ви замовите багатоденну екскурсію, то вас обов'язково розселять в готель, нагодують дуже смачним обідом в столичному кафе. Вам також буде надано вільний час, для того щоб ви могли побути наодинці зі столицею України. Ми чекаємо ваших дзвінків і пропозицій в будь-який зручний для вас час! Вартість наших подорожей вас приємно здивує, це задоволення доведеться по кишені будь-якому туристу.