Новини бізнесу в Україні та за рубежем

Турецькі урочистості не залишать травень без вражень

Туреччина ніколи не зникає з перших рядів списків популярних напрямків. Професійний сервіс, готелі та ресторани на будь-який смак, шопінг і море розваг. Тут «all inclusive» стосується не тільки харчування. Купуючи тури в Туреччину, ви берете повний комплект релаксу і вражень. Давайте дізнаємося, чим же запам'ятається вам подорож в країну чотирьох морів у травні 2017.

Травнева погода в Туреччині

у травні В Туреччині, що називається, розпал літа. Температура піднімається до +26°С, а до кінця місяця стає ще вище. Вночі опускається прохолода, температура коливається в межах +14°С-+15°С. На початку місяця ми рекомендуємо їхати на Середземноморське узбережжя, там вже можна сміливо попірнати. На Егейському та Мармуровому морях сезон починається з середини травня. А ось на Чорноморському березі ще не час для купання. Самі теплі курорти цього періоду: Сіде, Аланія, Анталія і Кемер. І всі вони, звичайно, на півдні країни.

Травневі свята — ще один привід придбати гарячий тур в Туреччину

Турецькі події яскраво відображають національну культуру і традиції, історію, яка будувалася століттями. Сучасні фестивалі відрізняються високим рівнем професіоналізму. Варто один раз побачити це очима, ніж тисячу разів почути враження інших туристів.

1 травня 2017 — День Праці

В цей день робітники країни організовують демонстрації, виконують турецький марш поета Сарпера Озсана. Проте масштабних подій не влаштовується. Це заборонено владою.

5 травня 2017 — Зустріч весни

Це свято набагато грандіозніше попереднього. Здавна у всіх народів світу є урочистості, присвячені пробудженню природи. І Туреччина не виняток. В ніч з 5 на 6 травня проходять масові гуляння на честь початку сезону посівів. На порозі свята жителі ретельно готуються: прибирають у будинках, готують національні страви. Адже існує повір'я, що цієї травневої вночі на землю спускається пророк Хызир. Він допомагає людям, зцілює від недуг, виконує бажання. І горе тому, хто не прийме священного з чистим двором і серцем.

До 6 травня 2017 в Туреччині проходить фестиваль «Йога-Веселка»

Пройде фестиваль в селі гранатових гаїв на Середземноморському узбережжі, в 30 км від Кемера. За один тиждень тут будуть представлені всі напрямки йоги, професіонали проведуть майстер-класи і для новачків, і для досвідчених йогів.

19 травня 2017 — День молоді і спорту

Це національний свято з великою історією, вважається головним весняним святом. Присвячується майбутньому країни, а воно в руках молоді. Відзначають 19 травня з розмахом, адже 60% жителів Туреччини це і є молодь.

Напередодні Дня Молоді клумби країни перетворюються в красиві композиції з квітів, а вулиці прикрашають портретами Кемеля Ататюрка. Саме він ввів в країну це свято, так йому віддається честь.

Розпочинається фестиваль з офіційних заходів: паради, церемонії, спортивні змагання, покладання вінків до пам'ятників. А ввечері проводяться концерти, шоу-програми, театральні постановки. На кожній вулиці країни грає музика і ллється сміх.

23.05.2017–28.05.2017 — Міжнародний танцювальний фестиваль

Говорячи про події Туреччині в травні 2017, не можна промовчати про урочистість європейського рівня, Танцювальному фестивалі в Бодрумі. Це масштабне шоу на сцені замку святого Петра. Тут талант демонструють тисячі колективів і соло-танцюристів. Кожен з них представляє свою країну, а так як кожна держава унікально традиціями і культурою, то і танці багатогранні.

Суть фестивалю полягає в тому, що потрібно якомога різноманітніше показати фольклор батьківщини. Але сучасним стилям танцю також приділяється увага. Для кожного створена окрема секція.

29.05.2017 – початок Міжнародного музичного фестивалю

Музичний фестиваль проходить у Стамбулі, починаючи з 1973 року. Організовує подія фонд культури і мистецтва. Фестиваль нагороджений премією ЮНЕСКО, має міжнародну репутацію. Концерти проводяться на відомих сценах країни, наприклад, у церкві Святої Ірини. Любителям гарної музики неодмінно варто тут побувати.

29.05.2017 — День взяття Стамбула

Це одночасно і пам'ятний, і урочистий день. У 1453 році турецькі війська напали на Константинополь і 29 травня, нарешті, їм заволоділи. В бою загинули тисячі місцевих жителів, тому довгий час вважався скорботним. Але через 5 століть турецький уряд визнало цю подію святом на честь перемоги. Тепер щороку 29 травня влада Стамбула організовують вражаючі концертні програми, пишні паради і салюти. Цей день вважається початком визнаного існування Туреччини.

у травні В Туреччині відкривається повноцінний пляжний сезон. І якщо ви втомилися від нескінченних трудових буднів, тоді пора кидати все і їхати на пляж, насолоджуватися сонцем і білосніжним піском. А якісний сервіс, розваги і багатогранні урочистості, без сумніву, прикрасять цю відпустку.