Новини бізнесу в Україні та за рубежем

Колектор для теплої підлоги з доставкою по Україні

У багатьох квартирах господарі обладнують теплі підлоги. Такі системи забезпечують винятковий комфорт у холодну пору року. Нагрівальні елементи ховають під чистовим покриттям. Щоб потоки теплоносія розподілялися рівномірно і не перегрівалися, застосовують колектор. Ви можете придбати його на сайті нашого магазину. Ми пропонуємо товари даного роду за найбільш привабливими цінами.

Величезний вибір колекторів

Багато українців регулярно роблять у нас купівлі, оскільки вибір опалювальних, сантехнічних приладів в нашому магазині величезний. Спробуйте зробити замовлення і ви. Сплатити колектор можна буде тільки після його отримання. Доставку ми виробляємо швидко.

Колектор дозволить рівномірно розподіляти тепло по підлозі. В приміщенні завдяки цьому пристосуванню не з'явиться цвіль, вимиті підлоги будуть швидко сохнути, на них ніхто не посковзнеться і не отримає травму.

Тепло повітрю в вашій квартирі буде віддавати вода, що протікає по трубах. Ви можете використовувати теплі підлоги як основну або допоміжну опалювальної системи. Колектори, представлені у нас в магазині, мають гарантію виробників.

Знайти нас ви зумієте по пошуковому запиту "купити колектор для теплої підлоги в Україні". Пристосування даного роду буде регулювати температуру, число теплоносіїв. Це дійсно один з найважливіших механізмів системи опалення.

Датчик температури даного пристрою дозволяє визначати, наскільки нагрілася вода в певний момент. Його встановлюють на системних патрубках. Завдяки регулятору ви зумієте вибрати оптимальну температуру. За рівень потоку води, що надходить у труби, відповідають сервоприводи.

Витратоміри дозволяють управляти опалювальною системою даного роду вручну. Завдяки їм ви зможете простежити, які реальні тепловтрати, а також при необхідності відрегулювати обсяг що надходить у труби води.

Особливості матеріалів, з яких виготовлені колектори

Пристрої виробляють з різноманітних матеріалів. Найбільш міцними вважаються вироби, виконані з нержавіючої сталі. Найбільш ненадійними є колектори з латуні, оскільки вони досить крихкі. Якщо нержавійка здається вам занадто дорогий, придбайте пристрій з пластику. Термін його служби набагато більше, аніж у латуні.

Наші співробітники допоможуть вам підібрати відповідний виріб. Вони розбираються в сантехнічних пристроїв і завжди дають покупцям цінні поради. Ви залишитеся задоволені придбанням.