Новини бізнесу в Україні та за рубежем

3 аргументи для того, щоб замовити зміцнення берега

Сучасна самодостатня людина прагне втілити в реальність усі свої плани і наміри. Це стосується кар'єри і благополуччя родини, цікавого і відпочинку, що запам'ятовується, і захоплюючого времяпрепровождения. Але одним з найважливіших питань є створення відмінних житлових умов, здатних максимально забезпечити зручності і комфорт для всіх членів родини. І найчастіше, у наш час це асоціюється з приватним домоволодінням, розташованим в екологічно чистому місці.

При цьому багато індивідуальних забудовників прагнуть забезпечити поруч з будинком наявність чи водойми озера. Тут є кілька варіантів рішення такого питання, серед яких сусідство чи ріки ставка і будівництво власного озера на території присадибної ділянки.

Для того, щоб усі роботи з благоустрою й озеленення простору поруч з домоволодінням були виконані на самому гідному рівні, варто звернутися по допомогу до дійсних професіоналів, здатним справитися з повним комплексом дій.

Стовідсоткова надійність і якість - це зміцнення берега!

Діяльність будівельної компанії "GeoBudServіce" забезпечує якісне виконання усіх видів гідротехнічних робіт, інженерних вишукувань, зміцнення схилів і берегів з використанням високоефективних методів. Співробітники компанії виконують усі види земельних і бетонних робіт, побудують озеро і причал, зведуть пальовий і стовпчастий фундамент, а також огородження і забори будь-якої складності і розмірів.

Благоустрій і озеленення території виконується з урахуванням особливостей рельєфу поверхні землі, природного висвітлення і потоків повітряних мас. У вас будуть самі зручні садові доріжки і затишні тераси, комфортні для відпочинку і прогулянок пляжі.

Основними використовуваними матеріалами для виконання зміцнення схилів і берегів є габионы, виконані з глубокооцинкованной дроту у виді шестикутним осередком розміром 8х10 см подвійної скрутки, а також георешетка у виді об'ємної полімерної стільникової конструкції.

У вашому розпорядженні є кілька аргументів для співробітництва, а саме:

  1. Високий рівень кваліфікації і професійної майстерності всього колективу компанії.
  2. Виконання повного комплексу будівельних робіт "під ключ" містить у собі проектування оригінального стильного образа вашої присадибної ділянки.
  3. Весь спектр консультаційних послуг і рекомендаційних рад максимально полегшує рішення важливих питань.