Новини бізнесу в Україні та за рубежем

Осіння мода 2015

Погнатися за модою неможливо, але все-таки непогано було позичити кілька ідей у модних сучасних дизайнерів і втілити їх у життя, допомагаючи собі тим самим виглядати модно й актуально.

И так. Що ж одягти цієї восени?

Цього року , як говорять модельєри на сайті торгової марки "RіcaMare" мається тенденція росту купівельної популярності на складні форми і гострі фасони, але при цьому необхідно переконатися, що ви вибрали монохромні кольори. Це дасть вам можливість виглядати дуже стильно і дуже діловито.

Не можна забувати і про чоловічі речі, що так сексуально сидять на жінці. Чоловічий одяг і речі фасону other sіze - це один з головних трендів у моді майбутньої осені. Вони підкреслять вашу крихкість, жіночність і неповторне почуття стилю. При цьому є 3 головні правила носіння одягу в межах цієї тенденції:

Правило 1. Необхідно відмовитися від підлоги заправлених сорочок, а також і сорочок на випуск краще від них теж відмовитися. Вони додають вам відчуття неохайності, актуальне в street style, але будуть зовсім не доречно будуть дивитися на робочому чи місці на навчанні.

Правило 2. Потрібно закочувати рукави і колоші, якщо мова йде про штани other sіze.

Правило 3. Якщо у вас з'явилося бажання одягти на роботу чоловічу сорочку, то вона повинна бути світлого відтінку, у самому крайньому випадку вона може бути ясно-сірої. Не варто вдягати темні чи чорні сорочки, тому що вони зовні можуть легко зіпсувати вашу фігуру. Вибір взуття під даний костюм не принциповий - ви будете дивитися однаково добре, як зі шпильками, так і взуттям на плоскому ходу.

Часто в гардеробі будь-якої представниці прекрасної підлоги можна помітити осінні плаття спокійних чи строгих відтінків, що залишилися не потрібними після кінця сезону. Їх можна вписати у свій робочий дресс-код прикриваючи яскраві, що виділяються деталі чи піджаком яким-небудь легким френчем. При такому стилі краще уникати чи каблуків шпильок, які можна замінити на лофери, зроблявщие ваш образ діловим і серйозної.

У загальному значенні, осінь цього року дозволяє вам замінити стандартні елементи вашого одягу для офісу на альтернативні варіанти, які можна комбінувати з чимось простим і лаконічної. Так само знову повертається в моду стиль 80-х, що може подарувати нам багато цікавих рішень і додасть розмаїтості у ваш гардероб, забезпечуючи вам рух у крок з модою.

Віяння кінця цього року і початок наступного подарують вам знову можливість відчути себе своїм власної іміджмейкером, використовуючи навіть що колись вийшли з моди речі по-іншому, даруючи собі, тим самим, оригінальність, що точно помітять навколишні.