Купуйте інтерактивні дошки

Інтерактивні дошки працюють на підставі оптичних технологій (їхні поверхні звичайно надчуттєві, одночасне подвійне торкання вказівним і великим пальцем - основа керування). Застосувати такі дошки легко, підключивши їх до комп'ютера і проектора - одержите відмінне робоче місце і демонстраційну поверхню одночасно.

Дошка "відчуває" (розпізнає) подвійне торкання. Цим способом ми на практиці збільшуємо і переміщаємо, пересуваємо і зменшуємо, прокручуваємо і обертаємо зображувані об'єкти. Редагувати зображення легке і просто, за допомогою чи вказівки пальців. Будь-яка презентація зробить гарне враження, якщо ви будете використовувати для не новітні технології й інтерактивні дошки, що можете придбати на нашому сайті.

Застосування таких сучасних девайсів спрощують життя і сприяють прискоренню робочих процесів. Користувач такої дошки, наприклад, може з легкістю чи малювати писати на поверхні за допомогою покажчика. Він в обов'язковому порядку входить у комплект. Його наконечник оснащений фетровою голівкою. З його чи допомогою просто пальцем можна "малювати" чи "писати" за бажанням користувача

Чому інтерактивні? Тому що зображення на дошці зв'язане і показано на моніторі комп'ютера, і навпаки, зображення з монітора передається і використовується на дошці (інтерактивної). Поняття чутливості в даному випадку розшифровувати не потрібно - сенсор поверхні надчуттєвий до дотику (подвійне торкання).

У процесі перевезення вантажу з Китаю, а саме подвійного торкання до монітора дошка очевидно реагує на рух. Вона так само однаково сприйнятлива до функцій переданим з персонального комп'ютера (подвійний щелчек правої чи лівої кнопки миші), а так само прокручування, збільшення - зменшення і пересування об'єкта на екрані. Поверхні таких дощок керамічні - новітні технології. Відбувається об'єднання знань і досвіду, застосування їхнього союзу на практику.

Як доторкання дошка сприйме тільки подвійне торкання пальців чи рук спеціальної вказівки, а так само покажчик миші в разі потреби. Інтерактивні дошки представлені на сайті заощаджують електричну енергію і ваші кошти. Витрачаючи усього 0.5 Ват, при цьому додаткове джерело харчування не потрібно. Досить з'єднати її з комп'ютером через USB рознімання.