4 причини звернутися на многослова

Сайтів, що пропонує послуги копирайтинга, набору тексту і перекладів сьогодні в мережі маса. Як визначиться замовнику з вибором гідного виконавця і довірити написання статей найкращому ? Адже на перший погляд багато хто дуже красиво описують свої можливості й обіцяють привабливі перспективи. Але є ознаки, по яких можна розпізнати фахівців, гідних довіри.

  1. Дуже добре, коли перед початком спільної діяльності їсти можливість ознайомитися з прикладами виконаних робіт. У цьому напрямку компанія "Многослофф" пішла ще далі своїх конкурентів і пропонує дуже привабливу пропозицію - спробний текст. Це дуже зручний спосіб оцінити професіоналізм авторів. Для замовлення спробного матеріалу досить залишити реквізити свого сайтe на сторінці Mnogosloff і незабаром буде готів матеріал по тематиці вашого бізнесу. На його основі потенційний замовник легко зможе вирішити питання про подальше співробітництво. Якщо стаття вас не улаштує, а це малоймовірно, ви просто зможете залишити собі її безкоштовно. Ну а якщо усі буде добре, те цей текст стане першим у довгій низці відмінних матеріалі.
  2. Ще одним критерієм добору завжди виступає вартість роботи. Бажання не переплачувати зайве цілком природно в наш непростий час. "Многослофф" не піднімає ціни і виконує усі свої послуги по цілком адекватних розцінках. Вдобавок до цього ви завжди можете розраховувати на знижки, наприклад, при замовленні копирайтинга експрес-аудит сайту виконується безкоштовно. Перетворення кожного нового клієнта в постійного - от головна цілься.
  3. Безліч пропозицій на одному ресурсі. Не треба переглядати багато різних сторінок у пошуках копирайтерів, чи перекладачів 3D дизайнерів. Усі кращі фахівці працюють у нас. Часто клієнти, замовивши одну послугу й одержавши відмінний результат, повертаються знову, але з іншими питаннями. Вибудовуються довірчі відносини, що непросто знайти.
  4. Та, нарешті, у нас немає обов'язкової 100% передоплати. Можна не переживати, що з рахунка піде відразу велика сума. Ми пропонуємо дуже зручний спосіб - оплата частинами, по факті виконаних робіт. Ми виконуємо визначену частину, приміром , кілька сторінок перекладу і висилаємо замовнику. Він оплачує їх після одержання і так усе замовлення.