Якісний світлодіодний прожектор

Для того щоб висвітлення було чітким і яскравої, при цьому не "різало ока" і відповідало всім параметрам безпеки, використовуються різні пристрої. Прожектор - це устаткування, що дозволяє одночасно висвітлювати досить масштабну територію. Вони використовуються для різноманітних цілей:

  • висвітлення території, що прилягає до будинку;
  • підсвічування водойм, фонтанів;
  • подача світла усередині приміщення;
  • для рекламних білбордів.

Якщо ви бажаєте зробити територію постійно освітленої, незалежно від температури, рівня вологості й інших моментів, ми радимо використовувати прожектор світлодіодний. Наша компанія пропонує вам широкий асортиментний ряд даного товару. Тут ви знайдете достатню кількість різних моделей, відмінних не тільки за формою, але й у відношенні функціонального навантаження.

Відзначимо, що загальноприйнята класифікація пропонує прожектори трьох різних видів, у залежності від рівня захисту, і, як наслідок, умов використання: ІP44, ІP65, ІP68, RGB. Давайте спробуємо розібратися, який же вид необхідний вам. Отже, якщо ви плануєте використовувати пристрій для висвітлення усередині будинку, що обумовлює мінімальний вплив перепаду температур, вологи і т.д. те вам підійде перший вид.

Якщо ж говорити про зовнішнє застосування, віддайте свою перевагу ІP65, тому що дана варіація захищена від вологи, впливу низьких/високих температур. Відзначимо також, відмінним доповненням до цього пристрою є датчик руху. Він дозволить вам забути про постійний контроль включення/вимикання пристосування. Минуча людина не буде випробувати недоліку у світлі, у те час як він залишить територію, світло автоматично згасне.

ІP68 застосовується для підсвічування водойм - басейнів, фонтанів і т.д. Якщо ви хочете бачити світлодинамичний ефект, вибирайте систему RGB. Кількість відтінків - кілька тисяч. Ви гарантовано залишитеся задоволені креативним і оригінальним джерелом світла.

На сторінках інтернет-сайту ви можете ознайомитися з інформацією більш докладно. Там представлений асортиментний ряд, де знаходяться моделі висококласної якості. Діяльність компанії сертифікована і відповідає міжнародним стандартам виготовлення і транспортування. Усі матеріали, використовувані для створення конструкцій екологічно безпечні. Довіртеся нам, і ви ніколи не пошкодуєте про прийняте рішення.