Маг Яким повернув мені радість життя

Хочу розповісти свою вам свою історію, тому що сподіваюся, що вона допоможе зневіреним людям знайти віру в себе і свої сили. Мені було 25 років, коли моя мама звернулася до цієї людини з проблемою, що на перший погляд, не покажеться вам серйозної. Справа в тім, що до визначеного моменту, я була веселої і цікавий, прагнула, росла і розвивалася. Навколо мене завжди було багато молодих людей, що домагалися моєї уваги і хотіли бути поруч.

Але я завжди вважала, що я гідна тільки кращого і не вважала кого-небудь з мого кола ровней. Після інституту я виїхала в інше місто і початку там працювати дизайнером житлового приміщення. Один раз уночі я прокинулася від якогось незрозумілого почуття. Мені було важко дихати, дуже хворіло в груди і не вистачало свіжого повітря. Я ніяк не могла зрозуміти, відкіля ця тривога. Проте , я вирішила не звертати уваги на подібний стан, списавши його на постійну зайнятість на роботі.

Після того, як це відбулося, усі в моєму житті змінилося. Буквально через кілька днів мене звільнили, не пояснивши в чому причина. Я не могла знайти роботу з спеціальності, і пішла працювати в найближчий ресторан офіціанткою. Там я початку зловживати алкоголем, стала неправильно харчуватися, зв'язалася із сумнівною компанією - своїми співробітницями, і запустила себе цілком. Через півроку, коли мене побачила мама, вона не повірила своїм очам.

Я дуже поправилася, не могла прожити і дня без алкоголю, постійно курила і не бажала нічого слухати про зміни. Моє життя стало низкою сірих днів, наповнених дивними подіями. В один прекрасний день мене звільнили з ресторану за те, що я в нетверезому стані обслуговувала гостей. Грошей практично ніколи не було, за квартиру платила несправна, постійно переживаючи, щоб не вигналися.

Один раз я прокинулася від такого ж щемливого і незрозумілого почуття в груди. Мені не вистачало повітря, і я вийшла на балкон. Мені згадалося, як колись із мною спучилося щось схоже, але я не звернула уваги. На наступне ранок мені подзвонили з агентства, де я працювала дизайнером, і запропонували роботу, тому що одна з їхніх співробітниць пішла в декретну відпустку. Я не вірила своїм вухам і, звичайно ж, погодилася.

Незабаром у моєму житті усі налагодилося. Виявилося, що моя мама зверталася до мага Якимові за допомогою. Він сказав, що на мене навели сильне псування, від якого потрібно терміново рятуватися. Зважаючи на все, у ту ніч, коли мені було не по собі, він зняв проклін і повернув мені колишнє життя. Маг Яким, спасибі тобі!