Літаюча фея - повірте в чудо

Усі маленькі діти вірять у чудеса, вірять у чарівництво, вірять в існування різних дивних істот, про які довідаються з різних цікавих книг. Якщо Ваша дитина теж вірить у це, то ми знаємо, як допомогти Вам порадувати його по-справжньому чудесним подарунком! Для цього Вам буде потрібно просто зайти на наш сайт іграшкових виробів і вибрати кожної їхніх товарів, що сподобалися Вам.

Ми поспішаємо завірити Вас, що вся наша продукція, що Ви зможете побачити на нашому сайті, виготовлена з матеріалів найвищої якості, що є безпечними для здоров'я дитини і не здатні викликати ніяких алергійних реакцій. Усі товари виготовляються відповідно до європейських стандартів якості, і з застосуванням самих передових технологій.

Ми ради будемо запропонувати Вашій увазі одне із самих популярних іграшкових виробів на нашому сайті, що зветься літаюча фея. Чому даний товар користаються таким великим попитом? Уся справа в тім, що дана іграшка по-справжньому вміє літати! Любою дитина буде в повному захваті від такої іграшки! Щоб краще зрозуміти, що ж являє собою ця чудо іграшка, варто розглянути її ближче. У першу чергу літаюча фея - це невеликого розміру лялечка, що досягає приблизно вісімнадцять сантиметрів у висоту. Ця лялечка має цілком дружелюбний зовнішній вигляд, красиво нафарбована й одягнена в барвисте платтячко. Вона встановлюється зверху на спеціальну підставку, чим зовні дуже нагадує будівлю музичної скриньки з балериною. Ця спеціальна підставка виконує безліч різноманітних функцій, завдяки чому є зручним універсальним пристроєм. Вона служить, як зручне місце для установки іграшки, як зарядний пристрій і в той же час як прилад для керування польотом іграшки. Для того, щоб пустити в хід лялечку, Вам буде потрібно поставити її на зарядку, приблизно на півгодини. При цьому варто врахувати, що зарядний пристрій працює на батарейках, що Вам буде потрібно докупити окремо в кількості 6 штук. Після того, як іграшка досить зарядитися, необхідно натиснути на спеціальну клавішу на підставці і за допомогою своєї унікальної спіднички, фея відразу відправиться в стрімкий політ по Вашій кімнаті. Тривалість польоту даного іграшкового виробу приблизно 5-8 хвилин.

Для того, щоб придбати дану продукцію на нашому сайті Вам не буде потрібно багато часу, досить буде заповнити просту форму замовлення, і протягом невеликого часів наші фахівці зв'яжуться з Вами і за допомогою компанії Marine-Trans LTD http://marine-trans.com.ua/ доставлять товар у будь-яку крапку України.