Landing page

Давайте розглянемо, що таке landіng page. І який результат від landіng page можна одержати.

Сторінка, що буде розроблятися, повинна усім своїм змістом підштовхувати користувача до дії, що закладають розроблювачі цього ресурсу і природно замовник. Сайт повинний мати зрозумілий і не складний дизайн. На ньому не повинно бути ніяких сторонніх рекламних елементів, зайва реклама отут не доречна. Даний ресурс призначений для залучення нових чи відвідувачів продаж товару. Причому сам товар не звичайний, він повинний бути унікальним.

Для розроблювача даний ресурс не представляє відмінності від будь-якого іншого, а от користувачу зовні сайт виглядає по-іншому. Також ця сторінка має специфічну інформацію. Вона підлегла єдиної мети такого проекту. А метою є підштовхнути користувача до придбання чи товару чи послуги підписатися на блог.

Отут повинні бути присутнім відео огляди, картинки, коротка інформація про товар, послугу.

Дизайн подібного ресурсу, повинний бути зроблений так, що користувач без праці зможе визначити, які дія він повинний зробити самостійно для придбання послуги, товару і підписки. Отут повинні бути спеціальні елементи для введення інформації, що потрібна при здійсненні угоди. А якщо ціль сайту є підписка нових користувачів, то від відвідувача повинний вимагатися його персональна електронна адреса, на котрій буде здійснюватися розсилання.

Потрібно окремо сказати, про відвідувачів такого Інтернет ресурсу. Вони не зовсім звичні. Усі вони попадають на цей сайт за рахунок рекламних банерів, що знаходяться на інших сайтах джерелах. Відвідувач переходить на landіng page за допомогою натискання на такий рекламний банер.

Сайт повинний бути цікавим, інакше просто ризикує бути закритим користувачем, при цьому інформація про товар не буде навіть переглянута. Але потрібно пам'ятати і про те, що дизайн, ні в якому разі не можна перевантажувати зайвою інформацією. Користувач може утомитися читати і втратити інтерес. До того ж при зайвій інформації складніше буде знайти потрібну форму для заповнення.

Важливу роль при рішенні зробити покупку грають відкликання інших клієнтів, вони підштовхують до прийняття позитивного результату.